Покровська міська рада — Красноармійський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Милосердя»

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Красноармійський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Милосердя»

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Милосердя» створено в м.Красноармійську у травні 2002 року. Центр здійснює роботу з соціальної адаптації та реабілітації з навчан¬ням та вихованням дітей з обмеженими фізичними та розумовими можливостями.

Головною метою соціальної реабілітації є надання можливості дітям-інвалідам перебороти труднощі розвитку, засвоїти побутові та соціальні навички, розвивати свої здібності, повністю або частково інтегруватися у життя суспільства.

Основні напрямки роботи центру:

• соціально-оздоровчі заходи;

• виявлення та розвиток індивідуальних здібностей дитини;

• педагогічна корекція;

• навчальні індивідуальні та групові заняття;

• арттерапія;

• казкотерапія;

• формування навичок міжособистісного спілкування;

• освоєння навичок самообслуговування;

• логопедична корекція;

• надання комп’ютерних знань;

• розвиток фізичних здібностей;

• надання консультативної допомоги сім’ям, які мають дитину-інваліда.

Для розвитку та занять дітей розташований спортивно-тренажерний зал, працює комп’ютерна кімната. Ігрова кімната обладнана виробами «Альма», тут є сухий басейн, гральні лабіринти, надувний батут, сенсорні м’ячі і багато інших грально-навчальних ігор, які сприяють фізичному та психологічному розвитку. У центрі розташована «Сенсорна кімната», за допомогою якої розвивається зорово-моторна координація, тактильна чутли-вість, підвищується розумова та фізична активність Для занять та ігор на свіжому повітрі на дворовій території встановлений дитячий ігровий майданчик.

Для позитивного впливу на нервову систему, стимулювання психоемоційного стану дітей у центрі проводяться сеанси аромотерапії. Комфортні адаптовані умови, злагодже-ний механізм всього персоналу центру забезпечують виконання триєдиної задачі компле-ксної реабілітації, а саме: підвищення дитячої соціальної активності, відродження радості життя, вміння бути корисним сім’ї та суспільству. Основною формою надання послуг є курс реабілітації в рамках стандартного набора заходів. Тривалість одного курсу реабілітації складає 6 місяців.

Після закінчення курсу реабілітації діти набувають навички між особистого спілкування, інтегруються у дитячий колектив та почувають себе частинкою суспільства. Сумі-сні заняття та ігри виховують у дітей навички дотримання певних правил та дисципліни. Поліпшується загальний стан дітей, тактильна чутливість, підвищується розумова та фізи-чна активність. Діти набувають навичок самообслуговування, які дають впевненість у собі та збавляють від почуття залежності, що добре впливає на психоемоційний стан дітей.

В колективі у дітей виявляються індивідуальні здібності, які вдома не проявлялись або на них не звертали увагу. Заняття з логопедом поліпшують вимову та збагачують сло-вниковий запас дітей. Діти набувають комп’ютерних знань, розширяють кругозір, знайом-ляться з природою рідного краю, розвивають грубу та дрібну моторику. Центр надає по-слуги дітям-інвалідам від 4 до 18 років. Для зарахування до центру надаються документи:

- заява;

- копія висновку МСЕК;

- індивідуальна реабілітаційна програма дитини-інваліда.

ЗДОРОВА ДИТИНА – ЩАСЛИВА РОДИНА!

ПРИХОДЬТЕ ДО НАШОГО ЦЕНТРУ І МИ РАЗОМ ДОПОМОЖЕМО

ВАШІЙ ДИТИНІ!

м.Красноармійськ, вул. 40 років Жовтня, 151

телефон 51-33-26

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    pfu    big logo2