Покровська міська рада — ВАЖЛИВО!!! Оформлення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

До уваги жителів міста Покровськ, які отримували у 2016 році субсидію для придбання твердого палива та скрапленого газу, або мають бажання звернутись за вказаною субсидією у 2017 році вперше управління соціального захисту населення Покровської міської ради нагадує, що відповідно до п.14 Постанови Кабінету міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на рік за особистим зверненням громадян.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива і відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінці поточного року.

Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива автоматично не перераховується, тому громадянам, які отримували її у попередньому і мають бажання одержувати у поточному році необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Покровської міської ради із заявою про призначення житлової субсидії особисто або надіслати її поштою.

Подати заяву та отримати консультацію з питань призначення житлової субсидії жителі міста Покровськ можуть звернувшись до управління соціального захисту населення Покровської міської ради за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 22.

Телефони гарячої лінії з питань субсидії: (06239) 2-11-59, (095) 399 90 55.

kredit