Покровська міська рада — Інструкція про призначення субсидії онлайн

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Інструкція про призначення субсидії онлайн

 

 

1. ІНСТРУКЦІЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ БЛАНКУ ЗАЯВИ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

1. Заяву заповнює особа за місцем реєстрації (або особа, яка орендує житло і фактично сплачує вартість одержуваних послуг). Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.

2. У правому верхньому куті має бути зазначено назва місцевого управління соціального захисту населення (УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПОКРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ), до якого подається Заява.

3. У заяві зазначаються відомості про особу: прізвище, ім’я по батькові, зареєстроване місце проживання (для орендарів – фактичне місце проживання) із зазначенням адреси житла: поштовий індекс, населений пункт, вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, реквізити паспорта громадянина України (серія, номер, ким і коли виданий), реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

4. У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію:

 • на оплату житлово-комунальних послуг;
 • на придбання твердого палива та скрапленого газу (у разі коли житлове приміщення не забезпечуєтьсяелектро-, тепло- або газопостачанням для опалення).

Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

5. У Заяві необхідно вказати відомості про житлово-комунальні послуги, якими користується сім’я, зокрема:

 • у графі "Номер особового рахунку" – номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
 • у графі "Найменування організації, що надає послуги" – назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
 • у графі "Примітки" зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме: "є лічильник" або "немає лічильника".

6. У Заяві необхідно відмітити чи розглядати питання призначення субсидії комісією, створеною місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім’ї.

Рішення про призначення субсидії комісією приймається у таких випадках:

 • на збільшену понад норму площу житла непрацездатним особам;
 • у складі сім’ї є особи які зареєстровані але не проживають у житловому приміщенні;
 • за фактичним місцем проживання особі, яка орендує житло на підставі договору оренди;
 • зареєстровані у житловому приміщенні особи сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки;
 • сім’я протягом 12 місяців перед зверненням здійснила одноразову покупку або оплатила послуги на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тис гривень.

7. Відомості, зазначені у Заяві, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Заяви.

Звертаємо увагу, повторно подавати документи на оформлення допомоги  необхідно лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення. 

ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ ОНЛАЙН – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ http://www.pokrovsk-rada.gov.ua/uszn/ogoloshennya-ta-podiji/2827-yak-oformiti-subsidiyu-onlajn-pokrokova-instruktsiya

2. ІНСТРУКЦІЯ ПРО ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ БЛАНКУ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДОХОДИ І ВИТРАТИ ОСІБ, ЯКІ ЗВЕРНУЛИСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Декларацію заповнює особа за місцем реєстрації (або особа, яка орендує житло і фактично сплачує вартість одержуваних послуг.

У правому верхньому куті зазначається назва місцевого управління соціального захисту населення до якого подається Декларація (Управління соціального захисту населення Покровської міської ради)

У РОЗДІЛІ І:

У позиції 1 вказуються прізвище, ім’я по батькові особи, яка звертається.

У позиції 2 необхідно зазначити загальну та опалювальну площу житлового приміщення (кв.метрів), кількість поверхів у будинку, а також підкреслити тип будинку: індивідуальний чи багатоквартирний.

У позиції 3 вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги із зазначеннямпрізвища, ім’я по батькові, дати народження, серії та номера паспорта, ідентифікаційного номера (за наявності) таких осіб. У графі „Примітки” можливо зазначити, що конкретна особа не проживає і їй не нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

У розділі ІІ:

заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога, стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за I та II квартали цього року.

Звертаємо увагу, що у Декларації непотрібно вказувати розмір доходу, а зазначається лише вид доходу та найменування організації, де отримано такий дохід, а для фізичних осіб-підприємців – група платника єдиного податку.

У розділі ІІІ:

вказується інформація про осіб, які здійснили одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень із зазначенням виду, вартості, дати здійснення купівлі (оплати) майна або послуг.

Відомості, зазначені у Декларації, засвідчуються підписом особи, а також зазначається дата заповнення Декларації.

ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ ОНЛАЙН – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ http://www.pokrovsk-rada.gov.ua/uszn/ogoloshennya-ta-podiji/2827-yak-oformiti-subsidiyu-onlajn-pokrokova-instruktsiya

Зразок заповнення заяви

УСЗН Покровської міської ради _______________________________

            (найменування структурного підрозділу)
_____Донецької області_____

Від _____ Петров Петро Володимирович _____________________________________
                                                                                             (прізвище, ім'я, по батькові)
зареєстроване (для орендарів - фактичне) місце проживання:м. Покровськ, м-н Лазурний, 1/1
контактний телефон
2-13-11паспорт: серія ВК978330_ Красноарміським МВ ГУМВС 03.10.1998_03.10.1998 р.

(ким і коли виданий)
реєстраційний номер облікової картки платника податків
______5220107772__________

ЗАЯВА
про призначення житлової субсидії

Прошу призначити субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (необхідне підкреслити).

Відомості про житлово-комунальні послуги, якими користуються особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку

Вид послуги

Номер особового рахунка

Найменування організації, що надає послуги

Примітки

Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

ТОВ Управителі житлового фонду

 

Газопостачання

 

КП УГГ

 

Централізоване постачання холодної води

 

КП «Покровськводоканал»

 

Централізоване постачання гарячої води

 

 

Водовідведення

 

КП «Покровськводоканал»

 

Централізоване опалення

 

КП «Тепломережа»

 

Електропостачання

 

ПАТ «ДТЕК» Донобленерго

 

Вивезення побутових відходів

 

КП «УГХ»

 

У разі коли прийняття рішення щодо моєї заяви потребує окремого рішення місцевих органів виконавчої влади/місцевого самоврядування або утвореної ними комісії, прошу розглянути/не розглядати мою заяву відповідними органами або утвореною ними комісією (необхідне підкреслити).

Я та особи, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, даємо згоду на обробку персональних даних про сім'ю, доходи, майно, що необхідні для призначення житлової субсидії, та оприлюднення відомостей щодо її призначення.

У разі зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни складу осіб, які зареєстровані (фактично проживають), переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень), зобов'язуюся протягом місяця повідомити про це структурний підрозділ з питань соціального захисту населення.

_01_ __березня__ 2018р.

______Петров____________
                                    (підпис)

Зразок заповнення  декларації

ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ ОНЛАЙН – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ http://www.pokrovsk-rada.gov.ua/uszn/ogoloshennya-ta-podiji/2827-yak-oformiti-subsidiyu-onlajn-pokrokova-instruktsiya

УСЗН Покровської міської ради __________________________

 (найменування структурного підрозділу
_____Донецької області_____
з питань соціального захисту населення)

ДЕКЛАРАЦІЯ
про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

Розділ I. Загальні відомості

 1. __________________Петров Петро Володимирович___________________

(прізвище, ім’я, по батькові)

2. Характеристика житлового приміщення/будинку:

загальна площа _43_ кв. метрів; опалювальна площа ____ кв. метрів; будинок індивідуальний чи багатоквартирний (необхідне підкреслити); кількість поверхів у будинку ______5__

3. Особи, які зареєстровані (для орендарів — особи, які фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку

Прізвище, ім’я,
по батькові

Дата
народ-
ження

Серія
та номер паспорта

Реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером)

Примітки

Петров Петро Володимирович

13.07.1974

5520107720

 

Петрова Світлана Іванівна

07.08.1976

4400031220

 

Петров Артем Михайлович.

21.10.1996

3841444455

 
         
         
         

Розділ II. Всі види доходів фактично проживаючих у житловому приміщенні/будинку осіб, які зареєстровані (не зареєстровані — для орендарів), за період з____________ до_______________ року

Прізвище, ініціали

Відомості про доходи

Вид доходу

Найменування організації, де отримує дохід (для фізичних осіб — підприємців — група платника єдиного податку)

Петров П.В.

пенсія

ПФУ

регрес

Фонд соціального страхування

Петрова С.Д.

з/ плата

ГПУК «Краснолиманська»

Петрова А.М.

стипендия

ДонНТУ

Іншіх доходів не маю

Розділ III. Інформація про витрати на придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії

Прізвище, ініціали

Вид придбаного майна, товарів або оплачених послуг

Вартість, гривень

Дата придбання майна, товарів або оплати послуг

Петров П.В.

Значних придбань

і платежів

не маю

       

Я усвідомлюю, що в разі подання мною у неповному обсязі або недостовірних відомостей про осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні/будинку, їх доходи і витрати мені може бути відмовлено у призначенні житлової субсидії або припинено її надання. У такому разі зобов’язуюся повернути надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії.

                   

    ________ Петров ______                                                      _01__ __липня__ 2017 р.

                (підпис заявника)

3. До уваги громадян, які офорлюють субсидії онлайн !

Шановні громадяни!

Для призначення житлової субсидії необхідно подати лише два документи:

Заяву та Декларацію.

Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані до управління поштою або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з накладенням електронного цифрового або електронного підпису, створеного шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта, підтверджених у процесі автентифікації з використанням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків.

У разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, в яких відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після підпису зазначених документів. У разі непідписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація.

Звертатися за призначенням субсидії потрібно до управління соціального захисту населення Покровської міської ради.

Увага! Громадянам, які вже є отримувачами житлових субсидій перерахунок на новий термін буде зроблено автоматично, звертатися до управління не потрібно!

Консультації з питань отримання житлової субсидії можна отримати за телефонами:

(06239) 2-11-59, (095)-399-90-55

Громадська приймальня управління соціального захисту населення  Покровської міської ради працює (без перерви на обід) з 8.00 до 18.00, в п'ятницю з 8.00 до 16.45.

4. Законодавство та нормативно-правові акти


Постанова КМУ № 319 від 27.04.2016р.«Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Постанова КМУ № 106 від 28.02.2015р.«Про удосконалення порядку надання житлових субсидій»

Постанова КМУ № 848 від 21.10.1995р.«Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово комунальних послуг, придбання скрапленого газ, твердого та рідкого пічного побутового палива»

Спільний наказ Міністерства праці та соц.політики від 15.06.1998 №379/2819 «Про затвердження Методики надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива»

    pfu    big logo2