Покровська міська рада — При оформленні субсидій українцям треба буде декларувати доходи всіх членів сім’ї

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

При оформленні субсидій українцям треба буде декларувати доходи всіх членів сім’ї

До управління соцзахисту населення Покровської міської ради надходять питань з оформлення субсидії на 2018-2019 опалювальний період, а саме чому треба декларувати доходи всіх членів сім’ї?

Пояснюємо - мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінило форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами. При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таке нововведення пояснюється тим, що існує чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою. Чоловік працює, дружина перебуває у декретній відпустці або взагалі не працює. Таким сім’ям раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, надавалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю.

Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомогу ні там, ні тут.

Таку ситуацію і покликані виправити нововведення.

    pfu    big logo2